Rybarske potreby

Rybárske potreby ESOX

Rybárske potreby ESOX

ESOX ponuka pre rybárov

ESOX je slovenská rybárska firma s dlhoročnou tradíciou,ktorá dodáva na trh rybárske náradie a náčinie pod svojou značkou ESOX,ale aj široký sortiment od iných výrobcov. V ponuke ESOX má široký sortiment rybárskych prútov pre lov : na prívlač – delené prúty od ultraľahkej až po ťažkú prívlač a prívlač na sumca a hlavátku,morský rybolov a prúty muškárske,

Rybárske potreby AWA SHIMA

Rybárske potreby AWA SHIMA

Pôvodne konzorcium viacerých svetových výrobcov rybárskeho náradia,náčinia a doplnkov. AWA SHIMA svojou ponukou pokrýva požiadavky rybárov na všetky spôsoby rybolovu.
AWA SHIMA dodáva prúty na lov : na plávanú – biče,deličky,bolognézové a match prúty a to tak teleskopické,ako aj delené prúty,

Rybárske potreby SHIMANO

Rybárske potreby SHIMANO

SHIMANO
Firmu SHIMANO na Slovensku zastrešuje firma GAMARUS. V ponuke tejto firmy sú navijáky a prúty vysokej technickej kvality. Rybárska firma Shimano vyrába rybárske prúty pre lov: na prívlač – delené prúty od ultraľahkej až po ťažkú prívlač a prívlač na sumca , morský rybolov a prúty muškárske, jigové
na lov kapra – delené – dvoj a trojdielne a teleskopické prúty určené na lov kapra (pre lov na ťažko)

Rybárske potreby JAXON

Rybárske potreby JAXON

JAXON
Poľská rybárska firma, ktorá sa zaoberá výrobou a distribúciou rybárskeho náradia , náčinia , nástrah a doplnkov pre rybolov. Firma dodáva rybárske prúty pre lov : na plávanú – biče,deličky,bolognézové a match prúty a to tak teleskopické, ako aj delené prúty. Na prívlač – delené prúty od ultraľahkej až po ťažkú prívlač, či prívlač a lov na mori ,ale aj prúty muškárske, na lov kapra – delené – dvoj a trojdielne a teleskopické prúty určené na lov kapra (pre lov na ťažko) na lov na feeder – delené feeder prúty prúty a winkelpickre.

Rybárske potreby BALZER

Rybárske potreby BALZER

BALZER
Nemecká firma s dlhoročnou tradíciou a kompletnou ponukou rybárskeho náčinia , náradia a rybárskych doplnkov.V ponuke má rybárske prúty pre lov : na prívlač od ultraľahkej až po ťažkú prívlač a prívlač a lov na mori,prúty sú buď delené,alebo teleskopické,v ponuke sú aj sety s navijákmi a prúty na lov so sbirolinom.

Rybárske potreby BERKLEY

Rybárske potreby BERKLEY

BERKLEY
Firmu zastupuje u nás firma Rybárske Centrum. Firma BERKLEY je významným výrobcom a dovozcom spletaných šnúr dodávaných pod zn.Fire Line, Whiplash, Big Game, či vlascov pod zn.Big Game, Trilene. Spletané šnúry a vlasce sa dajú použiť na všetky spôsoby rybolovu a to tak sladkovodného, ako aj morského. Okrem týchto typov sa dodávajú spletané šnúry pod označením SPIDER WIRE, ktoré majú rovnaké použitie, ako už vyššie spomínané značky.

Rybarske potreby Star Fish

Rybarske potreby Star Fish

STAR FISH
Slovenská firma, ktorá vyrába a distribuuje na trhu materiály, pomôcky, náradie a doplnky pre muškárov. V ponuke má celý sortiment viazacích materiálov – viazacích nití, telíčkových nití, chenyliek, prírodných aj umelých dabingov, peria, srstí v rôznych farbách, mosadzné a wolframové guličky, tungstemy. K týmto materiálom sa dodávajú pomôcky pre viazanie mušiek – háčiky, záťažovky nožnice, laky, vosky, oleje, zveráčiky, štipce na perie, dabovače, viazače uzlíkov, bobiny, prevliekače apod..

Rybárske potreby - voblery - Lovec Rapy

Rybárske potreby - voblery - Lovec Rapy

Vobler, voblery všetko o vobleroch. Jedinečné nástrahy - jedinečné prevedenie. Plávajúce voblery, potápavé prevedenie. Jednodielne, dvojdielne voblery. Hladinové, potápavé a hlbokopotápavé voblery. Voblery na pstruhov, jalcov... sumcov, zubáčov, šťuky, ....

Rybárske potreby SPORTEX

Rybárske potreby SPORTEX

SPORTEX
Dlhoročná skúsenosť tejto Nemeckej firmy vo výrobe rybárskych prútov radí prúty sportex medzi rybárske prúty top kvality. Výrobná technológia SPORTEX-u v spojení s novým zložením materiálu bola zhotovovaná kontinuálne. Práve bol ukončený vývoj “HT Crosswinding” trojrozmerne sieťovaných zatkaných CF krížových pásov; to určuje prúty SPORTEX za rybárske prúty absolútnej Top kvality.

Mosella - Vaďo

Mosella - Vaďo

Rybárske potreby Mosella, rybárska bižutéria, rybárske drobnosti, rybárske doplnky. Ďalšou firmou, ktorej výrobky, distribuuje firma VAĎO je firma MOSELLA. Táto firma je všestranne zameraná a na trhu sa presadila ponukou prútov: na plávanú – biče, deličky, bolognézové a match prúty a to tak teleskopické, ako aj delené prúty, na prívlač – delené prúty od ultraľahkej až po ťažkú prívlač, či prívlač na sumca na lov kapra – delené – dvoj a trojdielne a teleskopické prúty určené na lov kapra (pre lov na ťažko)

Rybarske potreby LASTIA

Rybarske potreby LASTIA

Rybarske potreby LASTIA
Slovenská firma, ktorá sa rýchlo presadila na trhu výrobou a distribúciou krmív, návnad, posilovačov, dipov, atraktantov , aktivátorov, boilies a peliet. Firma vyrába a ponúka rybárom široký sortiment krmív , ktoré sa používajú pri love na plávanú, feeder, na ťažko, či lov sumcov.Krmivá sú dodávané v 1 kg a 2 kg baleniach.

Rybárske potreby Owner

Rybárske potreby Owner

Medzi významné firmy, ktoré sa presadili na nášom trhu, patria firmy OWNER a HAYABUSA.
Japonská rybarska firma HAYABUSA je celosvetovo uznávaným výrobcom háčikov. V ponuke má rybarske jednoháčiky s očkom, alebo s lopatkou a trojháčiky, jigové háčiky, háčiky na drop shot, muškárske háčiky.

Rybárske potreby návnady na kapra - kaprový program

Rybárske potreby návnady na kapra - kaprový program

Naše rybárske potreby ponúkajú aj kompletný kaprový program pre lov kapra na boilies - návnady na kapra. Špeciálny kaprový program pre lov kapra obsahuje: dipy, atraktory, posilňovače, zmesi na výrobu boilies, zmensi na pop up boilies, sladidlá, tekuté a prachové farbivá, boostre, arómy, extrakty, oleje, konzervanty, chytacie boilies, plávacie boilies, chrumkavé boilies, pelety, kŕmne boilies, hook pelety, lehátka, bivaky, stany, spacáky, zavážacie loďky, kaprové prúty, kaprárske navijáky... 

Rybárske, turistické nafukovacie člny

Rybárske, turistické nafukovacie člny

Najväčšia ponuka pre nafukovacie člny, najlacnejšie člny, rybárske člny, turistické člny pre rybolov, poľovku, turistiku, vodákov a rekreáciu pri vode.

Rybárske potreby RELAX  - najlepšie umelé nástrahy na prívlač

Rybárske potreby RELAX - najlepšie umelé nástrahy na prívlač

Kopytá, žaby, krevety, raky, twistre - najväčšia ponuka
Umelé nástrahy pre lov na prívlač naše rybarske potreby okrem iných výrobcov ponúkajú výrobky hlavne výrobky firmý RELAX. Firma RELAX ponúka najširšiu ponuku umelých nástrah pre lov na prívlač. Tieto umelé nástrahy sú vyrobené z patentovaného materiálu s vysokou elesticitou, pevnosťou a tvarovou stálosťou až v 2000 farebných variáciách. 

Navrch stránky